[mk_table style=”style1″]

Kenda Full Gas Sprint Enduro Round 1 HRD Motorsports
Complex
Results
of 2015 Full Gas Sprint Enduro – Sunday Results By Class
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 Day 2 Test 5 Day 2 Test 6 TOTAL
1 1 Kailub Russell Pro 0:05:21.359 0:06:59.761 0:05:13.909 0:06:50.815 0:05:14.823 0:06:47.766 0:36:28.433
2 2 Daniel Milner Pro 0:05:26.918 0:07:00.775 0:05:18.110 0:06:56.917 0:05:14.759 0:06:50.395 0:36:47.874
3 3 Josh Strang Pro 0:05:29.254 0:07:26.753 0:05:21.550 0:07:02.573 0:05:15.873 0:06:58.918 0:37:34.921
4 5 Jordan Ashburn Pro 0:05:37.578 0:07:16.014 0:05:31.974 0:07:08.985 0:05:26.667 0:07:05.470 0:38:06.688
5 19 Tegan Temple Pro 0:05:41.081 0:07:17.120 0:05:30.284 0:07:04.676 0:05:26.327 0:07:07.423 0:38:06.911
6 16 Layne Michael Pro 0:05:40.824 0:07:16.999 0:05:30.766 0:07:07.983 0:05:26.774 0:07:04.081 0:38:07.427
7 18 Grant Baylor Pro 0:05:43.806 0:07:15.663 0:05:30.640 0:07:06.125 0:05:28.915 0:07:04.196 0:38:09.345
8 6 Russell Bobbitt Pro 0:05:42.577 0:07:19.257 0:05:32.741 0:07:08.538 0:05:32.862 0:07:11.531 0:38:27.506
9 14 Ricky Russell Pro 0:05:44.259 0:07:26.400 0:05:36.594 0:07:17.452 0:05:29.469 0:07:17.371 0:38:51.545
10 17 Andrew Delong Pro 0:05:46.106 0:07:16.322 0:05:30.133 0:07:49.587 0:05:42.712 0:07:10.849 0:39:15.709
11 9 Samuel Evans Pro 0:05:46.372 0:07:27.548 0:05:40.914 0:07:21.361 0:05:35.730 0:07:23.991 0:39:15.916
12 7 Brad Bakken Pro 0:05:58.807 0:07:26.564 0:05:48.096 0:07:18.931 0:05:41.198 0:07:15.260 0:39:28.856
13 4 Scott Grills Pro 0:05:49.642 0:07:36.703 0:05:40.532 0:07:25.583 0:05:37.515 0:07:21.779 0:39:31.754
14 11 Chris Douglas Pro 0:05:51.879 0:07:42.937 0:05:44.171 0:07:30.993 0:05:43.853 0:07:22.976 0:39:56.809
15 8 Takeshi Koikeda Pro 0:05:59.867 0:07:46.354 0:06:00.967 0:07:42.068 0:05:43.888 0:07:40.742 0:40:53.886
16 10 Paddy Holloway Pro 0:05:58.088 0:07:44.146 0:06:06.310 0:07:39.765 0:05:49.653 0:07:38.532 0:40:56.494
17 13 John Day Pro 0:06:07.015 0:08:07.078 0:06:07.781 0:08:06.509 0:06:07.859 0:08:12.901 0:42:49.143
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 54 Zac Brown Open A 0:05:54.265 0:07:44.298 0:05:50.041 0:07:40.474 0:05:48.283 0:07:37.523 0:40:34.884
2 61 Nate Ferderer Open A 0:05:54.092 0:07:44.717 0:05:49.567 0:07:48.162 0:05:45.837 0:07:41.685 0:40:44.060
3 55 Billy Schlag Open A 0:05:58.652 0:07:53.564 0:05:48.502 0:07:45.680 0:05:52.044 0:07:50.101 0:41:08.543
4 62 Landon Wolfe Open A 0:06:00.902 0:08:08.316 0:05:56.603 0:07:56.564 0:06:03.900 0:07:52.179 0:41:58.464
5 66 Nathan Thornhill Open A 0:06:07.680 0:08:08.821 0:06:02.652 0:07:52.156 0:05:59.557 0:07:52.824 0:42:03.690
6 60 Tristian Stumbo Open A 0:06:13.913 0:08:07.957 0:06:07.982 0:08:06.824 0:06:03.995 0:08:03.126 0:42:43.797
7 52 Alex McRee Open A 0:06:12.644 0:08:08.314 0:06:19.706 0:08:02.180 0:06:18.981 0:08:07.378 0:43:09.203
8 63 Michael Pillar Open A 0:06:08.069 0:07:55.391 0:05:57.540 0:09:43.206 0:05:59.247 0:07:57.609 0:43:41.062
9 51 Landon Smith Open A 0:06:08.823 0:08:09.492 0:06:11.259 0:09:13.821 0:06:03.005 0:08:18.602 0:44:05.002
10 65 Mitchell Brown Open A 0:06:31.732 0:08:32.728 0:06:22.834 0:08:48.644 0:06:14.344 0:08:22.892 0:44:53.174
11 58 Justin Lenard Open A 0:06:30.395 0:08:24.297 0:06:32.305 0:08:33.094 0:06:38.483 0:08:37.973 0:45:16.547
12 53 Jimmy Franks Open A 0:06:33.793 0:08:43.978 0:06:26.677 0:08:31.803 0:06:28.440 0:08:41.835 0:45:26.526
13 59 Cody Smith Open A 0:06:31.024 0:08:50.291 0:06:39.225 0:08:48.958 0:06:32.278 0:08:36.922 0:45:58.698
14 57 Jesse Kildow Open A 0:07:00.492 0:08:58.725 0:06:42.531 0:08:54.774 0:06:39.950 0:08:55.704 0:47:12.176
15 56 Brian Boyer Open A 0:06:46.668 0:09:08.813 0:06:55.436 0:08:45.834 0:07:18.450 0:09:19.421 0:48:14.622
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 105 Triston Landrum Lites A 0:05:46.054 0:07:32.851 0:05:51.206 0:07:34.941 0:05:42.875 0:07:33.310 0:40:01.237
2 116 Ryan Belue Lites A 0:05:55.864 0:07:45.741 0:05:57.377 0:07:34.636 0:05:46.876 0:07:30.235 0:40:30.729
3 113 Brady Myers Lites A 0:05:56.190 0:07:49.872 0:05:51.371 0:07:40.653 0:05:47.972 0:07:37.461 0:40:43.519
4 109 Anthony Stone Lites A 0:05:59.419 0:07:46.883 0:05:58.783 0:07:43.261 0:05:54.065 0:07:47.545 0:41:09.956
5 107 Ryan Slopko Lites A 0:05:59.701 0:07:58.704 0:05:58.319 0:07:51.156 0:05:54.371 0:07:48.037 0:41:30.288
6 101 JoJo Bowden Lites A 0:06:05.018 0:07:58.521 0:05:51.806 0:08:08.857 0:05:59.121 0:08:13.605 0:42:16.928
7 115 Lucas Statom Lites A 0:06:18.112 0:08:10.950 0:06:06.363 0:08:02.422 0:06:00.856 0:07:58.792 0:42:37.495
8 117 Evan Earl Lites A 0:06:16.189 0:08:10.737 0:06:20.388 0:07:59.898 0:06:01.784 0:08:18.913 0:43:07.909
9 108 Luke Ross Lites A 0:06:09.169 0:08:08.507 0:06:17.881 0:07:52.924 0:06:26.451 0:08:14.806 0:43:09.738
10 111 RJ Cook Lites A 0:06:00.589 0:09:11.997 0:06:02.405 0:08:08.829 0:05:59.489 0:08:04.023 0:43:27.332
11 102 Steven Kreis Lites A 0:06:25.263 0:08:29.754 0:06:25.386 0:08:24.953 0:06:21.061 0:08:27.276 0:44:33.693
12 100 Jason Phillips Lites A 0:06:27.461 0:08:25.091 0:06:22.933 0:08:17.499 0:06:29.693 0:08:31.577 0:44:34.254
13 118 Daniel Hadley Lites A 0:06:32.682 0:09:24.438 0:06:35.307 0:08:18.913 0:06:46.352 0:08:44.469 0:46:22.161
14 106 Jonathan Seales Lites A 0:06:38.132 0:08:49.230 0:06:53.453 0:08:42.510 0:06:45.250 0:08:47.156 0:46:35.731
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 150 Jason Yount Vet 30+ 0:06:57.906 0:09:23.030 0:07:14.134 0:09:14.552 0:06:50.214 0:09:19.148 0:48:58.984
2 153 Jason Ward Vet 30+ 0:07:30.852 0:59:00.000 0:59:00.000 0:59:00.000 0:59:00.000 0:59:00.000 5:02:30.852
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 201 Jeff Vealey 40+ A 0:06:33.990 0:08:35.575 0:06:34.735 0:08:59.433 0:06:41.487 0:08:44.229 0:46:09.449
2 204 Rob Marshall 40+ A 0:06:36.720 0:08:53.022 0:06:35.368 0:08:53.217 0:06:26.266 0:08:53.568 0:46:18.161
3 202 Brian Temple 40+ A 0:06:45.701 0:08:56.398 0:06:44.042 0:08:50.552 0:06:31.908 0:08:42.687 0:46:31.288
4 206 Shawn Remington 40+ A 0:06:44.146 0:08:57.271 0:06:42.347 0:08:54.229 0:06:36.576 0:08:49.791 0:46:44.360
5 203 Bob Bergman 40+ A 0:06:55.226 0:09:03.374 0:06:46.159 0:08:46.189 0:06:42.027 0:08:52.934 0:47:05.909
6 205 Harry Reed 40+ A 0:06:47.443 0:09:22.885 0:06:45.154 0:08:46.099 0:06:36.230 0:08:58.965 0:47:16.776
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 251 Mitch McRee 50+ A 0:07:06.721 0:09:18.967 0:07:02.844 0:09:08.341 0:07:10.212 0:09:12.277 0:48:59.362
2 253 Tim Boryk 50+ A 0:07:19.492 0:10:09.195 0:07:14.989 0:09:46.178 0:07:14.075 0:09:56.974 0:51:40.903
3 252 Pete Panaroni 50+ A 0:07:14.008 0:09:52.085 0:07:46.745 0:10:01.005 0:07:08.493 0:09:43.190 0:51:45.526
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 303 Joseph Best Open B 0:07:00.600 0:09:16.850 0:06:54.107 0:09:04.686 0:06:59.526 0:08:50.789 0:48:06.558
2 302 Thomas Best Open B 0:07:14.371 0:09:14.840 0:06:56.890 0:09:04.097 0:07:32.382 0:09:03.551 0:49:06.131
3 304 Clint Hawk Open B 0:08:03.943 0:10:12.915 0:07:33.460 0:09:51.442 0:07:10.924 0:09:38.044 0:52:30.728
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 360 Cole Mattison Lites B 0:05:50.485 0:07:51.346 0:05:54.448 0:07:49.691 0:05:45.704 0:07:49.328 0:41:01.002
2 356 Cope Beckert Lites B 0:06:19.314 0:08:24.467 0:06:10.784 0:08:05.589 0:06:03.194 0:07:58.969 0:43:02.317
3 359 Coleman Brinson Lites B 0:06:11.854 0:08:34.068 0:06:17.932 0:08:03.611 0:06:19.670 0:08:09.688 0:43:36.823
4 358 Corbin Patton Lites B 0:06:26.715 0:08:41.717 0:06:25.431 0:08:32.574 0:06:20.655 0:08:33.391 0:45:00.483
5 353 Alex Ankrom Lites B 0:06:31.512 0:08:46.758 0:06:36.773 0:08:52.273 0:06:20.739 0:08:39.840 0:45:47.895
6 361 Drew Doran Lites B 0:06:33.733 0:09:13.815 0:06:32.260 0:08:39.146 0:06:28.248 0:08:32.873 0:46:00.075
7 357 Josh Merritt Lites B 0:06:41.450 0:08:48.674 0:07:02.426 0:08:38.599 0:06:18.266 0:08:38.491 0:46:07.906
8 363 Hunter McDaniels Lites B 0:06:37.500 0:08:49.144 0:06:41.657 0:08:44.197 0:06:39.178 0:08:42.808 0:46:14.484
9 362 Bailey Parker Lites B 0:06:44.103 0:09:01.840 0:06:36.047 0:08:54.465 0:06:32.316 0:08:55.956 0:46:44.727
10 354 Conner Keegan Lites B 0:06:44.810 0:08:58.238 0:06:54.310 0:08:50.431 0:06:49.575 0:08:44.372 0:47:01.736
11 351 Alex Setzer Lites B 0:07:13.647 0:09:18.372 0:06:51.937 0:09:13.533 0:07:03.642 0:09:21.498 0:49:02.629
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 403 Jeff Simmons Vet B 30+ 0:06:58.944 0:09:25.570 0:06:52.982 0:09:08.691 0:06:50.744 0:09:18.203 0:48:35.134
2 405 Justin Ramsey Vet B 30+ 0:07:06.717 0:09:23.674 0:07:11.454 0:09:32.105 0:06:58.392 0:09:18.891 0:49:31.233
3 402 Jason Potts Vet B 30+ 0:08:23.960 0:10:15.475 0:07:23.438 0:10:07.871 0:07:03.993 0:10:36.288 0:53:51.025
4 404 Michael McMillan Vet B 30+ 0:07:40.906 0:10:27.606 0:07:45.040 0:10:00.748 0:07:32.269 0:11:32.337 0:54:58.906
5 401 TOBY OLTMAN Vet B 30+ 0:08:17.332 0:10:32.854 0:07:42.409 0:10:10.061 0:07:45.330 0:10:36.321 0:55:04.307
6 400 Jeff Shealy Vet B 30+ 0:08:07.145 0:11:25.427 0:08:04.665 0:11:19.774 0:08:08.667 0:11:11.809 0:58:17.487
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 462 Ron Awod 40+B 0:07:00.749 0:08:59.453 0:06:41.163 0:09:00.649 0:06:45.187 0:09:13.565 0:47:40.766
2 455 Richard Setzer 40+B 0:07:01.418 0:09:29.080 0:07:00.377 0:09:14.752 0:06:51.002 0:09:09.574 0:48:46.203
3 460 Dan Powers 40+B 0:07:27.295 0:09:29.501 0:07:01.797 0:09:18.596 0:06:50.388 0:09:28.018 0:49:35.595
4 458 Hans Beck 40+B 0:07:04.107 0:09:53.594 0:07:01.927 0:09:31.937 0:07:03.102 0:09:25.810 0:50:00.477
5 457 Michael Owensby 40+B 0:07:24.830 0:09:47.732 0:07:16.614 0:09:39.178 0:07:19.415 0:09:38.522 0:51:06.291
6 450 Ron Welch 40+B 0:07:17.874 0:09:38.386 0:07:42.705 0:09:53.588 0:07:26.164 0:09:48.146 0:51:46.863
7 451 Grant Dickerson 40+B 0:07:34.670 0:09:58.526 0:07:27.103 0:09:41.754 0:07:16.741 0:09:49.697 0:51:48.491
8 453 Jason Cooper 40+B 0:07:34.754 0:10:37.336 0:07:39.887 0:10:31.615 0:07:43.072 0:10:03.395 0:54:10.059
9 454 Brad Sherer 40+B 0:07:43.925 0:10:28.304 0:07:39.394 0:10:43.098 0:08:18.159 0:11:08.104 0:56:00.984
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 503 Fabian Dressler 50+B 0:07:25.174 0:10:14.216 0:07:31.225 0:10:05.187 0:07:19.798 0:10:24.001 0:52:59.601
2 502 Tom Nagle 50+B 0:07:41.512 0:10:23.421 0:07:31.665 0:10:20.643 0:07:37.356 0:10:41.336 0:54:15.933
3 500 Thomas Alberti 50+B 0:08:17.405 0:11:31.824 0:08:09.709 0:10:26.072 0:07:55.781 0:10:41.797 0:57:02.588
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 551 Jonah Cloninger Open C 0:06:58.170 0:09:47.261 0:06:54.642 0:09:06.241 0:06:42.045 0:09:15.799 0:48:44.158
2 554 Owen Brown Open C 0:07:01.006 0:09:11.361 0:06:54.654 0:09:07.962 0:07:15.245 0:09:14.113 0:48:44.341
3 555 Brandan Livingston Open C 0:07:30.297 0:10:44.978 0:07:22.943 0:10:14.586 0:07:14.661 0:11:04.553 0:54:12.018
4 556 Marty Croxdale Open C 0:08:04.461 0:13:09.813 0:08:09.574 0:10:19.145 0:07:50.669 0:10:45.524 0:58:19.186
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 606 Nick Obryant Lites C 0:06:37.991 0:09:01.958 0:06:34.068 0:08:36.417 0:06:34.426 0:08:54.205 0:46:19.065
2 607 Corey Virgin Lites C 0:06:30.447 0:08:45.324 0:06:28.638 0:08:41.606 0:06:25.370 0:10:14.568 0:47:05.953
3 604 Will Sievenpiper Lites C 0:06:52.161 0:09:05.075 0:07:04.683 0:08:49.715 0:06:47.657 0:09:10.973 0:47:50.264
4 609 Kegan Armstrong Lites C 0:07:50.532 0:10:05.731 0:07:22.089 0:10:05.511 0:07:14.081 0:10:06.842 0:52:44.786
5 600 Jeremy Welch Lites C 0:07:57.792 0:10:07.111 0:07:41.257 0:10:03.217 0:08:37.890 0:10:08.154 0:54:35.421
6 608 Larry Cook Lites C 0:08:10.833 0:11:36.909 0:08:05.207 0:11:38.909 0:08:17.197 0:12:01.679 0:59:50.734
7 603 Jacob Queen Lites C 0:09:19.731 0:16:14.589 0:09:29.897 0:12:08.594 0:09:05.831 0:12:17.756 1:08:36.398
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 650 Clayton Faber Vet C 30+ 0:07:44.521 0:10:54.372 0:07:36.275 0:10:07.286 0:07:25.411 0:11:22.286 0:55:10.151
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 708 Sean Brown 40+C 0:07:32.650 0:10:18.586 0:07:44.649 0:10:08.959 0:07:46.190 0:10:33.643 0:54:04.677
2 707 Jared Smith 40+C 0:07:26.040 0:12:56.306 0:07:27.558 0:09:39.995 0:07:16.780 0:10:16.203 0:55:02.882
3 710 Joe Young 40+C 0:07:30.709 0:13:21.241 0:07:32.008 0:09:52.238 0:07:47.822 0:09:58.339 0:56:02.357
4 700 Scott Ewers 40+C 0:08:24.905 0:10:53.753 0:08:18.989 0:11:30.253 0:08:16.024 0:11:17.519 0:58:41.443
5 704 Tom McMillan 40+C 0:08:58.783 0:11:25.959 0:08:37.866 0:11:21.222 0:08:08.854 0:11:42.536 1:00:15.220
6 705 George Kerr 40+C 0:09:34.556 0:12:26.319 0:09:04.961 0:12:03.145 0:08:51.231 0:12:32.119 1:04:32.331
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 753 Jim Plummer 50+C 0:08:18.337 0:11:56.180 0:08:18.331 0:10:50.022 0:07:57.909 0:11:20.451 0:58:41.230
2 752 Van Larry McCall 50+C 0:08:23.236 0:12:34.971 0:08:09.286 0:11:05.020 0:08:22.074 0:11:19.182 0:59:53.769
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 802 Richard Patterson 60+ 0:08:19.169 0:11:01.465 0:08:09.394 0:10:36.514 0:07:52.597 0:10:56.426 0:56:55.565
2 800 John Dunn 60+ 0:08:22.735 0:11:20.116 0:08:08.153 0:10:58.272 0:07:59.797 0:11:05.486 0:57:54.559
3 801 Johnny Thomas 60+ 0:08:54.256 0:11:22.553 0:08:32.655 0:11:26.375 0:08:58.646 0:12:29.193 1:01:43.678
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 854 Becca Sheets Women’s 0:06:32.808 0:08:32.721 0:06:37.203 0:08:29.735 0:06:23.147 0:08:49.437 0:45:25.051
2 853 Kendall LaFollette Women’s 0:07:06.491 0:08:55.907 0:06:54.594 0:09:03.351 0:06:51.325 0:09:07.004 0:47:58.672
3 855 Sarah Reder Women’s 0:07:48.880 0:10:22.897 0:07:34.070 0:09:56.090 0:07:53.917 0:10:10.919 0:53:46.773
4 851 Megan Mercer Women’s 0:09:32.485 0:14:08.275 0:09:07.788 0:13:40.734 0:09:13.088 0:13:59.213 1:09:41.583
5 850 Keirsten Post Women’s 0:10:31.751 0:15:17.419 0:10:22.975 0:13:36.090 0:12:14.235 0:16:20.190 1:18:22.660
Pos No. Name Class Day 2 Test 1 Day 2 Test 2 Day 2 Test 3 Day 2 Test 4 2-5 Best Tm 2-6 Best Tm TOTAL
1 904 Chad Lafollette Juniors 12-17 0:07:02.826 0:09:23.108 0:06:47.357 0:09:01.710 0:06:47.437 0:09:15.048 0:48:17.486
2 905 Blayke Coler Juniors 12-17 0:07:00.022 0:09:19.159 0:06:53.118 0:09:25.130 0:06:49.477 0:09:44.993 0:49:11.899
3 907 Brian Day Juniors 12-17 0:07:08.466 0:10:44.810 0:07:34.876 0:09:40.740 0:07:11.680 0:10:13.348 0:52:33.920
4 901 Bradley Green Juniors 12-17 0:08:38.425 0:11:17.175 0:08:09.911 0:11:13.624 0:08:25.384 0:11:43.584 0:59:28.103
5 903 Brandon Welch Juniors 12-17 0:31:16.423 0:11:41.632 0:08:26.072 0:11:03.582 0:08:08.543 0:11:37.647 1:22:13.899
 

[/mk_table]